#1 2013-08-20 18:48:58

ιвяαкα∂αвяα

Administrator

46199634
Zarejestrowany: 2013-07-12
Posty: 29
Punktów :   

#5 Nowe Talenty ! - Blueys król pola karnego !

Dziś będzie coś o mnie czyli o Blueysie .
W haxballa gram z 2lata ale miałem przerwe 6miesięcy.
Na początku mojej gry w haxballa niewiedziałem o co chodzi ,
lamiłem nietrafiałem na pustą bramke a jak strzeliłem gola to niewiedziałem
co się dzieje.
a teraz po 1roku i 6 miesiącach można powiedzieć że osiągnołem poziom mistrza jako bramakrz.
Na początku grałem na Handballu na Pozycji Napastnik w klubie FC Zdzisław miałem w 4 meczach 8 goli i 7 asyst dla mnie to dobry znak na przyszłość po 2miesiącach graniu w Handballa postanowiłem wypróbować swoje siły na Realu Soccer w pierwsze dni grałem na pozycji napastnika strzelałem pare goli później coś straciłem forme i któryś z kolegów powiedział żebym poszedł na bramke na początku dobrze mi szło potrafiłem obronić strzały w karnych wyczuwałem przeciwnika i nidałęm sobie strzelić gola.
po paru tygodniach gry straciłem forme grałem bardzo słabo i dlatego trenowałem na innych serwerach aż wkońcu spodobał mnie się Mini Real Soccer byłem na nim chyba najlepszym bramkarzem nikt mi do dzisiejszego dnia niestrzelił jeszcze gola aż wkońcu przywróciła mnie się forma i jako bramkarz spisuje się świetnie
Jutro następny Artykuł
Dowidzenia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bloodwars.pun.pl www.clubcandy.pun.pl www.awayfromlive.pun.pl www.pytam.pun.pl www.pgklan.pun.pl